Силкуйся поставити себе перед Богом гідним, працівником бездоганним, що вірно навчає науки правди.

2Тим. 2:15

Благовістя серед мусульман

На першій вересневій сесії у ВРБК відбувся курс «Благовістя серед мусульман» на якому студенти змогли більше дізнатись про Іслам. Курс був представлений двома викладачами: Ханна Карам та Халіл Абд Аль Ахад – представники місії «Horizons International». Мета цих лекцій – надати правильного уявлення про мусульман, та викласти принципи для успішного благовістя. Викладачі та автор цього курсу переконані в тому, що успішний свідок повинен бути духовним, а не просто культурно або методологічно обізнаним.

За свідченням викладачів по всьому світу мусульмани звертаються до Христа в безпрецедентних кількостях. Ханна Карам та Халіл Абд Аль Ахад працють, сподіваються на те, що цей курс посприяє тому, щоб студенти змогли бути знаряддям Бога для того щоб познайомити мусульман з Христом; а потім, щоб навчити їх особистої зрілості у Христі і перетворенню в ефективних свідків.

Викладачі молилися про те, щоб в кінці семінару студенти прийшли до висновку: «Я зможу це зробити!», А потім пішли досягати мусульман в суспільстві і по всьому світу.

Сильним бажання місії «Horizons International» полягає в тому, щоб побачити, як Євангеліє поширюється в мусульманському світі. Саме над цим працює місія і бажає, щоб Господар жнив поклав початок новому поколінню сміливих свідків, які готові відректися від себе, нести Добру Звістку і слідувати за Ісусом.

Поділитись: