Силкуйся поставити себе перед Богом гідним, працівником бездоганним, що вірно навчає науки правди.

2Тим. 2:15

Початок вивчення богословських розділів

Відбулась остання сесія цього року, проте було розпочато вивчення богословських дисциплін. На цій сесії брати могли пройти курс лекцій "Вступ в богослов'я" та один із розділів богослов'я - Бібліологію. Викладачем цих дисциплін був Іван Барбе (Молдова).

Студенти друго курсу факультету Біблійна Проповідь ознайомились з самим  поняттям "богослов'я" або "теологія", що походить від двох грецьких слів theos "бог" і logos "слово". Таким чином теологія це "Слово про Бога".

Один з Богословів дає доволі широке визначення теології: "Дисципліна, ціль якої полягає в тому, щоб прямо та послідовно викласти вчення християнської віри, основуючись перш за все на Писанні, в рамках  загальнокультурного контексту, на зрозумілій і сучасній мові, у зв'язку з конкретними життєвими питаннями."

Бібліологія один з розділів богослов'я, важливість якого полягає в тому, що формує відношення до самої книги Біблії з якої ми черпаємо наші знання про Бога та взаємовідносин з Ним. Викладач особливий наголос робив у своїх лекціях на таких важливих питаннях, як богонадхненність та непогрішність Святого Письма. Також розглядались питання стосовно Божого об'явлення та процес канонізації Писання.

Студенти отримали хороше підгрунтя, щоб довіряти Слову Божому. Сподіваємось, що ці знання будуть хорошим підкріпленням в особистому духовному рості та служінні перед Господом.

 

Поділитись: