Силкуйся поставити себе перед Богом гідним, працівником бездоганним, що вірно навчає науки правди.

2Тим. 2:15

Роль малих груп в Церкві

Неможливо переоцінити роль малих груп в церкві. Духовний ріст так як і емоційне здоров’я не може існувати у вакуумі. Тільки об’єднуючись з іншими людьми в Церкві, можна мати успіх в цій частині життя християнина.

Одна з причин чому в сучасних церквах немає стимулу до духовного росту, це те що багатьом церквам бракує спілкування, яке характеризувало Церкву багато віків. В великих зібраннях на служінні присутні люди, які далеко живуть один від одного. Короткі зустрічі не дають можливості знати ближче тих, хто сидить біля на недільному служінні, щоб підтримувати, молитись та допомагати однин одного. Тому зустрічі в малих групах в першу чергу дають атмосферу теплоти та близькості.

На поточній сесії студенти кількох курсів, разом з викладачем, місіонером Тодд Галлахер могли пройти семінар «Роль малих груп в Церкві». Було розглянуто такі питання, як ціль малих груп, що включає в себе душеопікунську роботу, будування взаємовідносин та братерства. Також розглядався сам механізм малих груп та становлення самого лідера. На ролі лідера було зосереджено увагу тому, що лідер, який хоче бути успішним має докладати певні зусилля та розвивати ті здібності, які дав йому Бог.

Протягом цієї триденної сесії студенти могли отримати багато корисної інформації, порад про ведення дискусій та організації малої групи. Молимось про те, щоб ці знання допомагали братам та сестрам в служінні в помісних церквах.

Поділитись: