Силкуйся поставити себе перед Богом гідним, працівником бездоганним, що вірно навчає науки правди.

2Тим. 2:15

Вчення про майбутні події

Пройшла березнева сесія. Студенти кількох груп проходили цікавий та важливий курс про події останніх часів або Есхатологію (один із розділів Богослов'я). Ще кілька лекцій були присвячені частині Богослов'я, яка називається Ангелологія (вчення про ангелів). Головним викладачем на цій сесії був Роман Юрійович Кода (M.Div) - викладач Ірпінської Біблійної Семінарії.

На своїх лекціях викладач Р.Кода мав на меті подати чітку біблійну картину майбутніх подій, надати відповіді на складні питання стосовно останніх часів про які говорить Біблія. А також викликати зацікавленість слухачів до вивчення есхатологічних текстів. Цього було досягнуто, тому що студенти в цілому залишились задоволені та зацікавлені стосовно цієї теми.

Студенти ознайомились з визначеннями які стосуються богословського розділу Есхатології, значення та розвиток її в історії Церкви. Також побачили картину подій, які вже відбулись і Божий план подій, які будуть відбуватись в майбутньому. Були розглянуті також майбутні події, які стосуються Церкви Ісуса Христа, Ізраїльського народу та Царства Месії.

Дякуємо Господу за Його досконалий план для людства та турботу про людей в цьому віці і майбутньому.

Дякуємо Богу за студентів та викладачів ВРБК.

Поділитись: