Силкуйся поставити себе перед Богом гідним, працівником бездоганним, що вірно навчає науки правди.

2Тим. 2:15

Історія коледжу

Вінницький Регіональний Біблійний Коледж був заснований при Вінницькому Областному Об’єднанні церков Євангельських Християн-Баптистів в 1998 році.

Головне завдання коледжу полягає в тому, щоб підготувати служителів для помісних церков (пасторів, дияконів, проповідників, лідерів молоді, вчителів недільних шкіл), в чому наше об'єднання має велику потребу. А також підготувати нове покоління служителів для новостворених церков.

З 1998 року в Вінницькому Регіональному Біблійному Коледжі навчались студенти на факультетах підготовки служителів та християнської освіти. З 2000 року почалось навчання на факультеті музичних служителів. В 2008 році відкрився факультет «Бакалавр церковного служіння», а в 2009 році факультет підготовки молодіжного служіння. За час існування Біблійного коледжу Бог допоміг підготовити та випустити 330 студентів.

Знаменною подією в житті студентів та викладачів був перехід в новий навчальний корпус коледжу в 2008 році.

Більшість випускників коледжу задіяні в різноманітному служінні церков Вінницької області та різних куточків України. Випускниці Аліна Кулик і Оля Любчак звершують місіонерське служіння в Казахстані.