Силкуйся поставити себе перед Богом гідним, працівником бездоганним, що вірно навчає науки правди.

2Тим. 2:15

Вчення про Бога

Хто такий Бог? Це важливе запитання завжди стояло перед церквою, але саме важливіше питання для кожної людини полягає в не в тому, що вона може сказати чи зробити, а в тому, що вона думає про Бога в глибині свого серця. Вирішальним фактором духовного стану людини є її уявлення про Бога.

На цій навчальній сесію з 2-5 грудня 2020 р. студенти могли прослухати курс "Вчення про Бога" або "Теологія". Гостем на цій сесії був викладач з Харківського Регіонального Біблійного Коледжу - Олександр Самородов.

Теологія - це розділ систематичного богослов'я, який вивчає природу та існування Бога. З цілью особливо виділити вивчення Бога (на відміну від вивчення особистості Ісуса Христа і Святого Духа).

Головні цілі цього курсу, було викласти основні докртрини вчення про Бога, показавши їх біблійну обгрунтованість. Зробити короткий огляд єретичних вчень про Бога та Трійцю, сприяючи утвердженню студентів в здоровій науці. А також мотивувати слухачів до особистого вивчення Біблії, пізнавати Бога та практично застосовувати істини Святого Письма в житті та служінні.

Студенти провели корисно ці години навчання, мали час для дискусії та отримали відповіді на свої запитання.

Дякуємо Господу прекрасну можливість навчати та навчатися.

Поділитись: