Силкуйся поставити себе перед Богом гідним, працівником бездоганним, що вірно навчає науки правди.

2Тим. 2:15

Божий народ під захистом Його провидіння

"Божий народ під захистом Божого провидіння" саме така тема книги Естер була проголошена на лекціях цієї сесії з 28-30.01.21. Студенти пройшли експозицію книги Естер з допомогою викладача  Александрова Олександра (викладач Ірпінської Біблійної Семінарії, MDiv) з м.Мелітополя.

Боже провидіння – це Божий контроль над всіма речами, подіями та явищами у світі, посередництвом якого здійснюється Божий відвічний план

Ціль та бажання викладача було: підкреслити Боже провидіння в керівництві всіма справами людей і продемонструвати Божу турботу про Свій народ; проілюструвати істини про Боже провидіння; детально викласти події, які привели до виникнення свята Пурим (9:17-32).

Студенти ознайомились не тільки з історично-культурним фоном та структурою книги, але побачили в цій книзі практичні уроки для використання у своєму духовному житті. А саме, пам'ятати, що Бог контролює та робить все для Своєї слави та досягнення Своїх цілей; бути терпелевими, бо день розплати наступить обов'язково; бути задоволеними, бо помста належить Богу; довіряти Богу, бо Він турбується про свій народ зберігаючи його Своїм провидінням. Знати, що у Бога не має такого поняття, як випадковість.

Ми переконані, що ця сесія була корисна для братів та сестер, та принесла подяки Господу за Його відвічне Слово.

Поділитись: